سوالات متداول1- منظور از شستشوی اختصاصی چیست؟

خدمات و تجهیزات سالن کافی رختشو به گونه ای طراحی و اجرا شده است که مشتریان بتوانند لباس ها و پتو ها و دیگر منسوجات خود را بدون اینکه با لباس دیگران مخلوط شود، به صورت کاملا مجزا و اختصاصی شستشو دهند . بدیهی است که شستشوی اختصاصی علاوه بر برخورداری مشتریان از سطح بهداشت و تمیزی بالاتر ، به لحاظ زمانی و اقتصادی نیز مقرون به صرفه است .

2- شستشوی سلف سرویس یعنی چه؟

شستشوی لباس و دیگر منسوجات توسط خود مشتری انجام می شود . مشتری می تواند ضمن مراجعه به کافی رختشو ، متناسب با حجم لباسهای  خود لباسشویی و خشک کن در اختیار گرفته و مواد شوینده دریافت  و لباس خود را شستشو داده و خشک نماید .درصورت تمایل مشتری ، پرسنل کافی رختشو بدون اخذ هزینه اضافه اقدام به این امر می نمایند.

3- آیا استفاده از خدمات کافی رختشو در مقایسه با لباسشویی ها و خشکشویی های رایج به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هست؟

بله . در کافی رختشو فیمت ها بر اساس هر بار استارت لباسشویی ها محاسبه می شود. لباسهای هر مشتری متناسب با حجم و وزن آنها با یکی از لباس شویی های 7 یا 9 یا 14 کیلوگرمی سالن کافی رختشو شستشو شده و سپس توسط دستگاه خشک کن به طور صد در صد  خشک می شوند . متوسط فیمت هر بار شستشو و خشک کردن در کافی رختشو  در مقایسه با سایر روشها بسیار مقرون به صرفه است .

4- آیا لباسشویی ها پس از هربار استفاده ، برای استفاده مجدد تمیز و بهداشتی هست؟

بله.در کافی رختشو از مواد شوینده آلمانی استفاده می شود و تکنولوژی ماشینها نیز متعلق به آلمان و ایتالیا است . قبل از پایان هر برنامه شستشو ، شستشوی محفظه یا دیگ لباسشویی نیز لحاظ شده و با استفاده از مواد شوینده محیط کاملا تمیز و بهداشتی می گردد .
علاوه بر این ؛ پرسنل کافی رختشو پس از هر بار استفاده ، لباسشویی ها را تمیز و قابل استفاده مجدد می نمایند .