توسعه شعب و واگذاری حق امتیازمدل اصلی توسعه شعب کافی رختشو در ایران ، فرنچایزینگ یا همان واگذاری حق امتیاز به متقاضیان می باشد . متقاضیان محترم پس از ارایه درخواست خود به کافی رختشو ، طی یک برنامه مدون و اثر بخش با بیزینس لاندری کافی رختشو آشنا خواهند شد و تمامی جوانب کار را مورد بررسی قرار می دهند و با کسب اطلاعات مورد نیاز در صورت تمایل قرارداد خود را با دپارتمان کافی رختشو منعقد می نمایند .

فرصت های موجود در دپارتمان کافی رختشو :

شستشوی لباسها ، پتوها و ... یکی از نیازهای اصلی هر خانواده ایست که اغلب انجام آن زمانبر بوده و با مشغله های زندگی امروزی گاها تبدیل به یک مشکل بزرگ می شود .

توسعه شهر نشینی ، تاسیس دانشگاه ها و رونق نسبی گردشگری داخلی همه و همه دلایل و فرصتهای بی نظیری را برای توسعه شعب کافی رختشو فراهم می آورد .

تصور کنید در محله شما یک شعبه لاندری کافی رختشو وجود دارد که بصورت اختصاصی و کاملا بهداشتی البسه شما را شسته وخشک می نماید و طی دو ساعت به شما تحویل می دهد ضمن اینکه هزینه های شما را نیز کاهش می دهد .....

مزایای بیزینس کافی رختشو :

در بین تمامی بیزینس های موجود ، شغلهای کمی وجود دارند که از پتانسیل رشد بالایی برخوردار باشند و ظرفیت درآمدی خوبی داشته باشند . دیگر مزایای لاندری کافی رختشو عبارتند از :

الف ) : بیزینس پایدار ، در حال رشد و بلوغ یافته که حتی در دوران رکود نیز می تواند به حیات خود ادامه دهد .

ب ): مشتریان همیشه خرسند و راضی

ج ) :دریافت نقدی

خرید حق امتیاز از دپارتمان کافی رختشو :

در صورتیکه متقاضی دریافت حق امتیاز بهره برداری از کافی رختشو هستید ضمن تماس با کافی رختشو  و انجام مذاکرات اولیه فرم ثبت اطلاعات متقاضی را دریافت نمایید .

پس از انجام مذاکرات و بررسی های کامل با کمک مدیران کافی رختشو ؛ پیشنهاد کافی رختشورا در خصوص دریافت حق امتیاز و تاسیس شعبه جدید دریافت نمایید .

شرایط اعطای نمایندگی و همکاری مشترک متناسب با مشخصات و آورده متقاضی ، شهر مورد نظر برای تاسیس شعبه ، استیجاری بودن مکان متقاضی یا مالکیت آن و ... همه و همه در تبیین شرایط اعطای نمایندگی کافی رختشو موثر بوده ولی بطور کل شرایط وتعهدات هر قرارداد شامل نکات ذیل می باشد :

دریافت مبلغ اولیه بابت فروش و اعطای حق امتیاز بهره برداری

بررسی و ارزیابی موقعیت مکانی متقاضی برای شعبه جدید

ارایه نقشه تاسیسات و چیدمان دستگاه ها

ارایه مشاوره و نطارت بر روند خرید تجهیزات به متقاضی

راه اندازی سالن کافی رختشو

آموزش نفرات

معرفی شعبه جدید التاسیس در سایت و برنامه های تبلیغاتی کافی رختشو

همراهی و پشتیبانی فنی متقاضی به مدت سه سال

دریافت درصد مورد توافق از درآمد سالن به صورت ماهیانه از نمایندگی جدید پس از رسیدن به نقطه سربسر