همکاری با کافی رختشوهمکاری با هتلها ، متل ها ، پانسیونها و مراکز اقامتی :

از مهمترین مزیتهای رقابتی روش منحصر بفرد کافی رختشو ، شستشوی اختصاصی وتحویل سریع لباسها و منسوجات است . شستشوی اختصاصی و سلف سرویس و همچنین خشک کردن سریع لباسها توسط خشک کن ، امکان شستشوی لباسهای مسافرین ، توریستها و مهمانان هتل ها را در کمترین زمان و بهترین کیفیت فراهم می سازد . حال اینکه انجام این امورات و ارایه این خدمات توسط واحد لاندری هتلها ، اغلب زمانبر بوده و ممکن است مقرون به صرفه نیز نباشد .

در همین راستا اغلب متل ها و پانسیون ها که فاقد رختشویخانه و لاندری هستند با پرداخت هزینه های گزاف اقدام به خرید یک یا چند دستگاه لباسشویی نموده و با بکارگیری نفرات یک واحد لاندری راه اندازی می نمایند . و گاها از بیرون هم خدمات دریافت می نمایند .

ما برای مدیران هتل ها ، متل ها وپانسیونها پیشنهاد همکاری ویژه ای داریم ؛ شما می توانید علاوه بر ارایه خدمات نوین و خرسندساز به مهمانان و مشتریان خود ، درآمد هم داشته و از تخفیفات ویژه کافی رختشو بهره مند شوید .

« پیشنهاد همکاری کافی رختشو با هتلها ، پانسیونها و مراکز افامتی »

ارایه سرویس رایگان  تحویل لباس به هتل توسط کافی رختشو . ( لباسهای کثیف از پذیرش هتل در نایلونهای مخصوص تحویل گرفته می شود و پس از انجام سفارش مهمانان از فبیل شستشو ، اتو ولکه بری مجددا به پذیرش هتل تحویل می گردد ) .

اختصاص 15 درصد مبلغ هر فاکتور به هتل بابت حق کمیسیون و بازاریابی .( Commission fee  )

استفاده از تخفیف 20 درصدی در صورت استفاده هتلها یا مراکز اقامتی از خدمات کافی رختشو برای منسوجات خود